.

.

CHAJIJIAO Ултра Тенок Случај Таблета Случај за iPad Про 12.9 Инчен 2021 Виткање Стојат Покрие со Авто Разбуди/Спиење Таблета Случај Покрие Таблета Задниот Капак (Боја : Кафена

CHAJIJIAO Ултра Тенок Случај Таблета Случај за iPad Про 12.9 Инчен 2021 Виткање Стојат Покрие со Авто Разбуди/Спиење Таблета Случај

DEN 719.76

Количина на стоки
Това е достапна

1. Случај за таблет - Вклучете го вашиот уред под целосна заштита. 2. Тенок и преносни - совршено се вклопуваат за вашиот уред додека додавање на само 5 милиметри на дебелината. 3. Користење на еколошки материјал, потрајни - на предната маска е прашина-доказ, додека задниот поклопец е капка-отпорни и тешко е да се валкани. 4. Синтетички надворешноста и мазна внатрешност се обезбеди сеопфатна заштита за вашиот таблет. 【Компатибилност】 : Специјално дизајниран за i Pad Про 12.9 Инчен 2021 Таблета.Тоа нема да биде компатибилен со другите Таблета модели.Ве молиме проверете назад дното на вашиот i Pad да се најде бројот на моделот.Лесен пристап до сите контроли и карактеристики; Совршен cutouts за звучници, камера и други ports Feature : - За i Pad Про 12.9 Инчен 2021 Таблета Случај Капак.- Со Пенкало слот за кога on-the-go за лесен пристап до вашиот специјалното пенкало.- Вграден-во магнетна лента обезбедува авто sleep/wake функција. - Премија состав кожа нудат одлична заштита од секојдневна употреба; Класичен и професионален дизајн, цврста градба.- Стојат Функција : Проп до вашиот таблет здрав , обезбедување на повеќето удобно агли, додека гледањето видеа или соочува време.- Посветени на обезбедување на најдобри искуство за секој клиент, било кој треба да се контактирајте со нас во секое време.Она што е во Пакет : 1xdropproof Случај.

Основните својства

Додатоци на производот