.

.

TUSITA Случај Компатибилен со Wahoo Elemnt Гром(Не за Elemnt Гром V2) - Силиконска Заштитна Маска - GPS Велосипед Компјутерски Додатоци

TUSITA Случај Компатибилен со Wahoo Elemnt Гром(Не за Elemnt Гром V2) - Силиконска Заштитна Маска - GPS Велосипед Компјутерски Додатоци

DEN 237.60

Количина на стоки
Това е достапна

【Посебни Компатибилност】Компатибилен со Wahoo Elemnt Гром GPS Велосипед Компјутер.Ве молиме Имајте на ум : Не се работи со Elemnt Гром V2. 【Влијание Заштита】Воена Капка Тест Помина.Силна структура обезбедува 360° со полно тело заштита за вашиот бренд нови GPS уред.Уникатен шок-апсорпција дизајн : 4 агли ефикасно се апсорбираат шокови.Воскресна рабовите дизајн обезбедува дополнителна заштита за екран. 【Супериорен Квалитет на 18-Месечна гаранција.Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате некои прашања што ги имаат.Ќе ве вратиме повторно во рок од 24 часа.

Основните својства

Додатоци на производот