.

.

Леново G0A20001WW Explorer Мешана Реалност Слушалки

Леново G0A20001WW Explorer Мешана Реалност Слушалки

DEN 7176.00

Количина на стоки
Това е достапна

КУТИЈА ВКЛУЧУВА : Леново Explorer Слушалки за Windows Мешана Реалност, кабел, движење контролори, батерија, quick start водич и гаранција.Ако gamings вашата работа, Леново Истражувачи, доби вашиот назад.Windows Мешана Реалност ви овозможува да се трансформира вашиот humdrum лаптоп или КОМПЈУТЕР во нешто надвор од обичните.Земете 360-степен courtside видите на телевизија Воини игра.Леново Explorer кој само е потребно минути за поставување, е, исто така, исклучително удобен и лесен, кои ви даваат часа на забава и забава, како ќе ја откриете Магијата на Windows мешана реалност.Резолуција на екранот : 2880 x 1440.Едноставно приклучете еден кабел во вашиот КОМПЈУТЕР и подалеку и да одите.ДВИЖЕЊЕ КОНТРОЛОРИ : Автоматски се следи од страна на слушалката е сензори, овие рачни, лесни vr контролори ви даде поголема слобода да ги истражуваат новите светови како никогаш порано.Избега на виртуелниот свет на возбудлив авантури : Турнеја топ туристички дестинации, да се биде Херој во највозбудливите игри, да присуствува на најпопуларните настани или дури и да патуваат низ времето и просторот, токму во удобноста на вашиот дом.Патување назад кон 1465 и открие скриените тајни на Мачу Picchu.Уживајте пристап до над 20.

Основните својства

Додатоци на производот