.

.

5 Пак Случајот со Калено Стакло Екран Заштитник за Apple Види 40mm Серија 6/SE/Серија 5/Серија 4,JZK Тешко PC Full HD заштитниот Поклопец со Леопард Сончоглед Шема Браник за iwatch 40m

5 Пак Случајот со Калено Стакло Екран Заштитник за Apple Види 40mm Серија 6/SE/Серија 5/Серија 4,JZK Тешко PC Full HD заштитниот

DEN 335.76

Количина на стоки
Това е достапна

Компатибилен : Овој случај компатибилен со apple види серија 6/SE 40mm & серија 5 40mm и серија 4 40мм.Браник случај направени од врвот компјутер со мат финиш и Леопард,Сончоглед моделот печатење која ви донесе моден изглед.Ве молиме изберете ја точната големина како што треба. 2 Во 1 Дизајн : Трајни PC случај изграден во тенок HD јасно калено стакло екран заштитник, сите Околу го штити вашиот Apple се Види од нула, испакнатини и случајно капки.Супер лесно да се инсталира за својата snap-на дизајн, и се наплаќаат директно.Чувствителни на Допир & Високо ниво на Транспарентност : Високо ниво на транспарентност калено стакло екран заштитник, претставуваат оригинални јасна слика квалитет и висока-брзина на одговор.Ултра-тенок дизајн на корица, со висок квалитет на допир се чувствуваат, ништо различни, но со поголема заштита.Различни Бои : Црна,Јасно,Сина,Roseo,Каки,Леопард,Жолта роза,Зелена,Бела,Розова,Вино,Виолетова,Мраз сина,Сончоглед,Нане зелена,Сребро.Стилски и издржливи завршница дава вашиот Apple се види и бендот на свеж нов изглед. 18 пак apple види заштитни случај - Одлично за префрлување стилови.Анти-судир, Водоотпорен и Dustproof заштитник.Warm Tips : Ако имате било какви проблеми она со купувањето, само нас контакт и ние ќе се грижи за тоа.

Основните својства

Додатоци на производот