.

.

Радост недела Крстот Бод Колекции,животен Стил,изгубената Тежина Свиња Тато,14CT Смета, 13cm×19cm или 5.07×7.41

Радост недела Крстот Бод Колекции,животен Стил,изгубената Тежина Свиња Тато,14CT Смета, 13cm×19cm или 5.07×7.41

DEN 1497.60

Количина на стоки
Това е достапна

, 13cm×19cm или 5.07"×7.41".Лесен-за-следење на инструкциите.Вез конец, везови крпа, игла и англиски јазик наставата.Забелешка Ние и ветуваме дека ќе proivde доволно нишка со секој крст бод.По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа.Предност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби. 100% Сосема нов. 100% еколошки памук.Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект.Добар сјај,не-бледнее,не е лесно да се пробие и pilling.Користете растворливи заштита на животната средина материјал.Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите.

Основните својства

Додатоци на производот