.

.

Светлина Кутија Фотографија,12x12 Преносни Фото Студио Кутија,се Прилагодува Осветленоста Светлина Кутија со 112 LED Светла & 6 Backdrops,Количка за Снимање Шатор за Полнење

Светлина Кутија Фотографија,12x12 Преносни Фото Студио Кутија,се Прилагодува Осветленоста Светлина Кутија со 112 LED Светла & 6 Backdrops,Количка

DEN 863.76

Количина на стоки
Това е достапна

Фото студио светлина кутија е многу погодна за снимање мали предмети како накит, убавина, храна, опрема, играчки, итн. [Пакување и пријателска услуга] : 1 x преносни фото студио кутија, 1 x LED светло (112 монистра), 6 x ПВЦ боја на позадина (црна, бела, сина, портокалова, црвена, жолта), 1 x светлина diffuser, 1 Еден прирачник за корисникот, еден не-плетени tote торба.Студио светлина кутија ви овозможува брзо и лесно фотографија мали производи како накит, додатоци, играчки, часовници, gadgets, и други предмети. [Лесно да се соберат]-големината на производот фотографија светлина кутија е 12*12 инчи,Со посебен количка за дизајн, инсталација и демонтажа може да се заврши без алатки, кои во голема мера го подобрува неговата преносливост. [Професионална Фотографија]-изградена во гранули сребро филм рефлексивни ткаенина може да се шири светлината рамномерно, избегнувајте сенки, и да се направи вашите фотографии да изгледаат професионално.Можете лесно може да го прилагодите осветлувањето на екранот за да се добие идеална за осветлување ефект.Висока боја рендерирање индекс (95+) и без треперење, креирањето на посветла и помек осветлување, можат подобро да се врати бојата на објектот, изработка на фотографиите погледнете повеќе физички и имаат одлична текстура.Погоден за снимање Накит, Храна, Козметика и многу повеќе.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме да ни кажете што проблемот ќе се сретнал, и ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволително решение.Фотографија светлина кутија е специјално дизајниран за фотографи, занаетчии, уметници, студенти и други онлајн продавачите, професионалци и производ рекламни.

Основните својства

Додатоци на производот