.

.

HIFUAR Стол Покрие Водат за Дневна Соба Божиќ Декорација Armchairs ги Покрива Троседот Slipcover Заштитници Перат за Дома Декор,Миленичиња,Деца,Партијата Божиќ Подароци(Писмо

HIFUAR Стол Покрие Водат за Дневна Соба Божиќ Декорација Armchairs ги Покрива Троседот Slipcover Заштитници Перат за Дома Декор,Миленичиња,Деца,Партијата

DEN 732.00

Количина на стоки
Това е достапна

Ова високо текстура материјал го прави фотелја slipcover повеќе меки, удобни, анти-навремено и кожа-пријателски.со големина на фотографија.Ве молиме проверете ги мерење водич во објектот сликата пред да нарачате.Прв клиент Услуга : се Препорачува за многу прилики како дневна соба,дома декор,хотел,свадба банкет,на вечера, на состанокот,забава,прослава,церемонијата,итн.Нова надградена Еластичен Материјал : Стол опфаќа за дневната соба е направен од Полиестер ткаенини.Се потпираат на целосна покриеност дизајн и дебела не се лизга еластична бендови пораби на дното, нашите трајни мебел заштитник може да биде сигурен да остане во место цврсто, кои го спречуваат троседот од кучиња, мачки гребнатини, стапалки, секојдневно дамки и носат за долгорочна употреба.Посветена да обезбеди 100% ЗАДОВОЛИТЕЛНО ГАРАНТИРА Услуга,било проблем pls контактирајте со нас преку е-маил.Машина перат, посебно во ладна вода, без белење, без пеглање.Перење Совети : На лизга покритие може да биде симната лесно за перење кога се валкани.4 инчи)Ширина на Седиште : 55-75СМ (21.Зошто купи Hifuar : 1✔Божиќ Decoration2✔ Refurbish3✔Целосна Protection4✔ Надгради Еластичен Fabric5✔ Practicality6✔ Одлични Услуги на Клиентите Спецификација : Боја : како на сликата show Material : Polyester Suitable за Чаир, Троседот Големина : Висина Назад : 70-90 CM (27.Стол slipcovers со оружје се специјално произведени со мали проверки која е деликатна и модерен, освежете го вашиот тросед веднаш.4 инчи)Седиштето Внатрешна Должина : 35-55 CM (13.7 инчи)Седиштето Вкупна Должина : 65-95 CM (25.

Основните својства

Додатоци на производот