.

.

ЧУН YI 7 Парче Покрива Троседот, 3 Седишта се Водат Каучот Slipcover со Три Одделни Backrest и Перница со Еластична Бенд, Houndstooth Ткаенина( Големи, Теал)

ЧУН YI 7 Парче Покрива Троседот, 3 Седишта се Водат Каучот Slipcover со Три Одделни Backrest и Перница со Еластична Бенд, Houndstooth

DEN 1847.76

Количина на стоки
Това е достапна

На средни гарнитура е 57"-70".Едноставен ЗА ИНСТАЛАЦИЈА И ОДРЖУВАЊЕ на : едноставен за инсталација, нашиот ги покрива троседот и перница покрива имаат еластичен бендови, и backrest опфаќа имаат токи и drawstrings, можете да проверите на нашата прикачено видео за подетални чекорите за инсталација.Ние ви препорачуваме да се измери вашиот мебел пред купување.Машина перат.Пролет е полна со виталност и просперитет, и дома е место кое носи чувство на топлина и удобност за луѓето.За сушење, ја собори сува ниска и отстранете ги веднаш од фен.Фотелја Покрие вклучува еден 1-седишта троседот маска, една 1-седишта перница капак и еден backrest капак.Двете главни троседот маска и перница опфаќа се опремени со еластична бендови на дното, која може цврсто да ја заврши вашите троседот во место и нема да предизвика лизгање или брчки.Со цел да се реши овој проблем и да се направи нашите производи повеќе цена-ефикасен, ние надградена нашите производи и продаваат овие три троседот ги опфаќа заедно да се новите и старите корисници.МЕРКА ГОЛЕМИНА : Малата големина гарнитура е погоден за троседот должина помеѓу 32"-47".ЧУН YI е бренд на производи за домаќинството и се надева да биде вашиот најдобар пријател.

Основните својства

Додатоци на производот