.

.

Флопи Уши Дизајн Екстра Широк Едноставна Faux Велур Микрофибер Пресек Каучот Покрие Заштитник (Чоколадо и Тен Houndstooth Печати, XXL Пресек 105 W x 250 L)

Флопи Уши Дизајн Екстра Широк Едноставна Faux Велур Микрофибер Пресек Каучот Покрие Заштитник (Чоколадо и Тен Houndstooth Печати,

DEN 4296.00

Количина на стоки
Това е достапна

Faux Велур Микрофибер Материјал, Од 100% Полиестер.Увезени.Екстра долг и сега екстра широк за да се покријат и да ја задржите вашиот пресек троседот чисти и крзно слободни.Тапацир одделение Faux Велур Микрофибер материјал е луксузно мека цврсти и издржливи.Запира крзно од летаат низ собата, но е брзо и лесно да се ослободи од.Ова е заштитник 70" широк и може да не биде доволно широк за некои sectionals со пошироката за седење.Екстра долг екстра широк за пресек софи.Машина за миење и сува.

Основните својства

Додатоци на производот