.

.

Pursonic Нога Спа Massager со Вибрации Меурчиња & Масло од Чајно Дрво Нога Сол Чистење со Epsom Сол 10oz Подарок Сет, Топи Стрес и Ревитализира Уморни Нозе (Греење Функција)

Pursonic Нога Спа Massager со Вибрации Меурчиња & Масло од Чајно Дрво Нога Сол Чистење со Epsom Сол 10oz Подарок Сет, Топи Стрес

DEN 1918.80

Количина на стоки
Това е достапна

ОДРЖУВА ТОПЛА ВОДА : топлина одржување помага во одржување на ТОПЛА вода температура во текот на footbath бањата за вашата удобност и практичност.Масло од чајно Дрво Нога Впие се слободни од штетни хемикалии за Подмладување на замор, болки во мускулите по исцрпувачки тренинг.Одличен ноќен живот Впие, По долго ден на Работа.На Pursonic HMG750 ЗАГРЕВА Vibrating Нога Спа и Масло од Чајно Дрво Нога Впие Со Epsom Сол е крајната цел пакет и подарок сет!!!користи кислород меур авиони да се опкружувачки вашите нозе да удобност на вашите уморни и achy нозе.Ова го прави лесно да се носат ногата спа без да се грижиш за одлевање на водата за хаос слободни искуство.ПОЗДРАВНИОТ ДОКАЗ : На ергономски дизајн помага во спречување на јавните и spills.Не грижете се за spills или мензи, на ергономски дизајн го спречува водата од одлевање и ви овозможува да го носат на спа од ден да спалната соба без да се прави хаос.Користењето на променливи масажа, додатоци за масажа на bottoms на вашите нозе и да ви даде добра ослободување од долг дена работа стои.На Pursonic foot spa го задржува топла вода во подножјето бањата за вашата удобност и практичност, овозможувајќи ви да седат назад и да се релаксираат и само нека благотворно меур авиони се топи вашиот стрес далеку.Додадете го вашето омилено етерично масло или нога сол за понатамошно зголемување на ревитализација на вашите нозе.ПРОМЕНЛИВИ МАСАЖА ПРИЛОЗИ : Обезбедува bottoms на нозете масажа и смирувачки олеснување за оние долгите денови на работа и на нозете.Pursonic сака да го поставите нога спа и само да уживаат во искуството.Масло Од Чајно Дрво Нога Впие Со Epsom Сол.

Основните својства

Додатоци на производот