.

.

Спајс Багажник,16-Jar Обновлив Countertop Зачин Кула,од не ' Рѓосувачки Челик Зачин Организатор,Леќата Складирање Организација со 16 Празна Чаша Зачин Тегли, Слободни Стои ?

Спајс Багажник,16-Jar Обновлив Countertop Зачин Кула,од не ' Рѓосувачки Челик Зачин Организатор,Леќата Складирање Организација со

DEN 671.76

Количина на стоки
Това е достапна

16-Тегла ,од не ' Рѓосувачки Челик Зачин Организатор е простор за заштеда на енергија од суштинско значење за вашата кујна, 16-Jar голем капацитет accommodates организирање на сите вашите омилени зачини погодно, да ги задржи вашата кујна повеќе чисти и уредни.На високо-квалитетна структура е одличен начин да се складира и да се обезбеди најчесто се користи зачини.Кога ќе го користите, ќе можете брзо да ги ротирате зачин рек и да се најде на леќата тегла ви треба.Модерен дизајн и висок квалитет на структура ќе додадете вкус на било кујна декорација.ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ£ºWipe и избришете со влажна крпа; чистење на стакло шише со топла вода и сапуница бидете сигурни дека тоа е целосно сува пред да refilling содржината.Спецификација : Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Димензии H : 9.Спајс до вашата кујна организација вештини за лесен оброк првично и да се избегне кавга на пребарување преку преполни кабинети за саканите состојки.АНТИ-ПРСКАЊЕ : устата на зачин тегла ќе бидат склони нагоре за да се спречи леќата во тегла од паѓање. 360-СТЕПЕН РОТИРАЧКИ ДИЗАЈН : зачин рек организатор е дизајниран со ротирачки шасија.16 ЈАР : зачин рек содржи 16 130ml тегли за секојдневна употреба на сол, црн пипер shakers, пиперка, кари во прав, и други зачини. (Забелешка : зачините не се вклучени) Заградата големина : 27cm x19cm, големината на секој зачин стаклена тегла е : 9.Не потопи плочата во вода или да се стави во машина за миење садови.УСЛУГИ на КЛИЕНТИТЕ : Ние ги поддржуваме нашите производи,Ако имате било какви прашања во врска со зачин багажник, ве молиме контактирајте со нас и ние сме посветени на обезбедување на подобро искуство за нашите клиенти.

Основните својства

Додатоци на производот