.

.

Pareberry Секојдневен Памук Солидна & Тројно Шари, Бои За Колено Висока Цевка Чорапи-3 Пара

Pareberry Секојдневен Памук Солидна & Тројно Шари, Бои За Колено Висока Цевка Чорапи-3 Пара

DEN 1646.40

Количина на стоки
Това е достапна

погодна за секојдневно носење, партија, надвор активност, училиштето и сите други прилики, прави да изгледа посебно и добар во текот на целиот ден.погодна за секојдневно носење, партија, надвор активност, училиштето и сите други прилики, прави да изгледа посебно и добар во текот на целиот ден.Машина За Миење.9 инчен (48 cm).Пакување Содржина : 3 пара(6 чорапи) избрани во Pareberry пакет.Приближната чорапи должина е 18.Овие чорапи се многу еластични и се погодни за повеќето луѓе.Тие се убави и убаво.84% Памук, 11% Полиестер, 5% Полиуретан.9 инчен (48 cm).Cosplay Чорапи за Партијата ноќта на Вештерките, Училиште : вие не може да одговара со мини здолниште, панталони, итн.Коленото висока цевка чорапи.Се вклопуваат во машка обувка 6-12(Чорапи Size7-13);женска обувка 5-12(Чорапи Големина : 6-14).Мек памучен материјал : коленото чорапи се изработуваат од добар квалитет на памук и полиестер, дише и добра текстура, мека на допир и удобен за носење, што може да се водат под вашиот коленото.Класичната три ленти старата школа чорапи.Приближната чорапи должина е 18.

Основните својства

Додатоци на производот