.

.

Бартон на Жените Викенд Midweight Sock 2-Пакет

Бартон на Жените Викенд Midweight Sock 2-Пакет

DEN 838.80

Количина на стоки
Това е достапна

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Средна густина амортизирање на целиот процес.Додава еластичност и соочи се во лак и глуждот ја зголемува поддршка и тапацир.Станот-stitched пети цвест елиминира chafe и bunching.Армирано-пети и пета; Низок профил welted ткаенината.Два пара опфатени; Доживотна гаранција.Средна Густина Амортизирање Во Текот Sock.Еластична Лак и Ногата Поддршка.Chafe-Бесплатен Линк Пети Споеви.Армирано-Пети и Пета.Низок Профил Welted Ткаенината. 72% Акрил, 26% Најлон, 2% Elastane.Неколку од животот малку задоволства се спореди со чувството на чиста пар чорапи.За кога еден ден повици за друг, двоен вашиот задоволство со жените Бартон Викенд Sock две-пакет и својата повеќенаменска midweight топлина.Два пара на чорапи значи два пати како многу еластичен, дише, брзо сушење удобност, перформанси.Два пати повеќе rider-специфични поддршка и тапацир.Два пати chafe-слободен пети шевовите и сноубординг насочени кон абразија-отпор.Се купат на големо, затоа ајде да се соочиме со тоа, снегот ќе биде длабоко, сонцето сјае, но на крајот тоа е вашата чорапи што може да се направи или да се пробие твојот ден на планината.

Основните својства

Додатоци на производот