.

.

Hanes женска Крајната Лесни Пропустливи Не Покажуваат Sock 6-пакет

Hanes женска Крајната Лесни Пропустливи Не Покажуваат Sock 6-пакет

DEN 258.72

Количина на стоки
Това е достапна

98% Полиестер, 2% Spandex.Увезени.Се повлече На затворање.Машина За Миење.Дизајниран да се прилагоди на температурата на телото за сите денот удобност.Wicking дише кул удобност ткаенина.Дише мрежа панели за вентилација.Лесна конструкција за без додаден големо.Hanes крајната лесни чорапи се дизајнирани да се прилагоди на температурата на телото за сите денот удобност.

Основните својства

Додатоци на производот