.

.

ПАКУВАЊЕ ОД 500 КОНКРЕТНИ РАМКА ЗАВРТКИ 7.5 X 182MM СО КАПИ И СЛОБОДНИ TORX МАЛКУ

ПАКУВАЊЕ ОД 500 КОНКРЕТНИ РАМКА ЗАВРТКИ 7.5 X 182MM СО КАПИ И СЛОБОДНИ TORX МАЛКУ

DEN 1500.00

Количина на стоки
Това е достапна

Ве молиме оставете feed врати како што вредноста на сите наши клиенти коментари.РАМКА ЗАВРТКА.КОНКРЕТНИ ЗАВРТКА.ЗАВРТКА КАПА.КОНКРЕТНИ РАМКА ЗАВРТКИ, ZYP , СО TORX МАЛКУ И КАПИ, ПРАКТИЧНО СТРЕС СЛОБОДНО, ДОЗВОЛУВАЈЌИ ИМ БЛИСКУ ДО РАБОТ АПЛИКАЦИИ.TORX ГЛАВАТА ЗАВРТКА ЗА ЗГОЛЕМУВАЊЕ НА ВРТЕЖЕН МОМЕНТ КОНТРОЛА.ЗАВРШИ СО КАПАК КАПИ.ПРЕКУ-ОДРЕДУВАЊЕ, ЕЛИМИНИРАЊЕ НА ПОТРЕБАТА ЗА ОЗНАЧУВАЊЕ И REPOSITIONING.ВИСОК КАПАЦИТЕТ СО INTERLOCKING НИШКА ВО БАЗА МАТЕРИЈАЛ.

Основните својства

Додатоци на производот