.

.

GRK 772691000514 R4 Број-6 од 1-1/4-Инчен најголемиот Дел Кутија Завртка, 13000-Парче

GRK 772691000514 R4 Број-6 од 1-1/4-Инчен најголемиот Дел Кутија Завртка, 13000-Парче

DEN 7054.08

Количина на стоки
Това е достапна

Не-predrilling, Без одземени глави.Некои големини на располагање во Pheinox 305 ' Рѓосувачки Челик.Апликации вклучуваат дрво, честички одбор, пластика, лим, цемент fiberboard, композитни платформа, дрвени подови и меламнин.Овој дизајн, исто така, дополнително ја зголемува R4 флексибилност преку овозможување на fastener да се инсталира без countersinking дури и во најтешките шумата.Заедно тие дејствуваат слично на кружни виде ножот, транспорт на вежба прашина подалеку од работ на завртката дупка додека сечење совршено чисти дупка во дури и најпознатите кршливи материјали без пукање било која површина третман.Овој дизајн, исто така, дополнително ја зголемува R4 флексибилност преку овозможување на fastener да се инсталира без countersinking дури и во најтешките шумата.Апликации вклучуваат дрво, честички одбор, пластика, лим, цемент fiberboard, композитни платформа, дрвени подови и меламнин.R4 завртка затвора дупка надвор со прецизност, оставајќи нема оштетени влакна околу главата.Од Производителот GRK е R4 самостојно справување со завртка има нов underhead со видов-ножот како сечење на заби и шест автономни сечење џебови.

Основните својства

Додатоци на производот