.

.

meilanmo Pram Шетач Анти-Шок,3 во 1Eggshell Шетач Свитлива,со Висок Видите Pram Шетач,Компактен Конвертибилна Pushchair Колички за Складирање Кошница, Големи Седиште Област (Боја : Ц?

meilanmo Pram Шетач Анти-Шок,3 во 1Eggshell Шетач Свитлива,со Висок Видите Pram Шетач,Компактен Конвертибилна Pushchair Колички за

DEN 4319.76

Количина на стоки
Това е достапна

такт нас во времето.◆ Вие не мора да се грижите за било по-продажбата на проблеми.? Ергономски дизајн, одлична за доенче и дете бебе.Ние веруваме дека вашиот задоволни насмевка е нашата мотивација и ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби. ?Лесен за носење, едно-копче автомобил, мали димензии, лесно да се стави во багажникот, на бебето може да седи во RV да патуваат во секое време. ?Пет-точка појасот, прилагодлив ширина и должина, прилагодлива должина, безбедно фиксни, интимни crotch и рамо за заштита на дизајн.Sliver изглед изгледа многу елегантна и луксузна; Анти-шок дизајнот, изворите на предни тркала апсорбираат шокови да се заштити бебето мозокот и телото.Високото седење дизајн му дава на вашето бебе повеќе пространа се погледне и здив поздрав воздух.3x43 инчен■ Совет : ◆ Ние само го продаде шетач , не вклучувајќи и други украси. ?Топло во зима и во лето кул, сезони се универзални, три-начин дише дизајн е погодна за годишни времиња, зима е windproof и топло, летен е дише и кул.терен pram шетач.◆ Поради проблеми со светло, дисплеј, итн., бојата разлика на производот е нормално. ■Тоа е Лесен мода шетач ,без разлика Дали ви се случува некаде или само за истражување, вие ќе бидете подготвени за денес - секој ден,Практично да се земе вашето бебе на секоја прилика,му Дадете на вашето бебе удобно патување!■Спецификации : ◆ Пакетот вклучува : Една шетач◆ Материјал : Алуминиум легура◆ Боја : Сива , Портокалова , Розова , Црвена◆ Големина : 20. ?и моден изглед носи силен визуелен ефект.Лесно се вози на патиштата; Флексибилен дизајн, предни тркала или 360°ротирање или биде заклучен на точната позиција.

Основните својства

Додатоци на производот