.

.

3 Шетач, Вклучува Реверзибилна Седиште, Бебе Еден Шетач Шок-Отпорни,Бебе Tricycle, Свитлива Управува Шетач, Безбедност Темперамент, Виткање На Возилото, Складирање Тор

3 Шетач, Вклучува Реверзибилна Седиште, Бебе Еден Шетач Шок-Отпорни,Бебе Tricycle, Свитлива Управува Шетач, Безбедност Темперамент,

DEN 1980.00

Количина на стоки
Това е достапна

★ДВЕ-НАЧИН на ПРИМЕНА : седиштето може да се сменат во една секунда. ★ЗАДЕБЕЛЕНА РАМКА : безбеден и стабилен, супер товарот капацитет, може да се користи како слајд инвалидска количка, дебелината на поддршка рамка е 3cm, кои во голема мера ја подобрува безбедноста. ★ПРИЛАГОДЛИВИ ПОТПИРАЧ се СПРАВУВА со : бебето е лесно да се добие во и надвор, мајки врши различно. ★ПРЕД ВРТЛИВАТА ТРКАЛА СЕ ПОБЛАГИ : на предните тркала може да се ротира 360 °, и воланот е попаметен и поудобно. ★НА ИСТА ВИСИНА КАКО ТРПЕЗАРИСКА МАСА : Може да се користи како јадење стол или на бебето придружник.Вчитај : 25kg Frame : храбар и thick With или без складирање кошница : Yes Wheel : носат-отпорни, гума wheel Applicable возраст : 0-6 месеци, 6-36 месеци, 1-3 years Give на вашето бебе удобно патување!Оваа шетач е прилагодлив, тоа е опремен со реверзибилна седиште, вашето бебе може да се соочи или на улица, структурата е дизајниран да ја зголеми безбедноста и на педалата кочница е повеќе secure Suitable за доенчиња : 0-18 месеци.На шетач може да се користи како кревет за бебиња 0-6 месеци стара.Покрај тоа, таа може да се замени со седиште погоден за 6-36 месеци стара.Тоа може да се користи од страна на бебиња и мали деца.?Добредојдовте на нашиот store There се многу стилови во нашата продавница, можете да одат до продавница за да пребарувате?Хроматските Аберации и Грешка : Ова може да биде нормален поради мала хроматските аберации помеѓу снимање агол и светлина. / 1-2cm грешка може да се случи поради различни мерење алатки.Ова е нормално.

Основните својства

Додатоци на производот