.

.

2-Pack Стрелка Fastener Вистински JT21/T27 3/8-Инчен Staples

2-Pack Стрелка Fastener Вистински JT21/T27 3/8-Инчен Staples

DEN 222.96

Количина на стоки
Това е достапна

Вклучува 2 кутии на Стрелката Fastener Вистински JT21/T27 3/8-Инчен Staples. (1000 staples во секоја кутија, 2000 вкупно). 3/8-Инчен Staples.Станот круна со 7/16-инчен ширина.Одговара на Стрелката JT21, JT27, T27, Powershot 5650, и повеќето Стенли светло должност пушки.Направен во САД.

Основните својства

Додатоци на производот