.

.

МАКС Број 3-1M Рамен Clinch Стејплс (24/6) за Статистика Спојувач - 4 Кутии (4,000-Staples)

МАКС Број 3-1M Рамен Clinch Стејплс (24/6) за Статистика Спојувач - 4 Кутии (4,000-Staples)

DEN 114.96

Количина на стоки
Това е достапна

Макс Staples Број 3-1 M (24/6). 4 кутии (Вкупно 4.000 лица staples), 50 staples/СТАП.Погоден за МАКС "HD-50" серија staplers или други брендови.Големина : 1/4" (6 мм нога должина).Макс Staples Број 3-1 M Пакет : 4 кутии (Вкупно 4.000 лица staples).

Основните својства

Додатоци на производот