.

.

Преку Мвр Црно Железо Скулптура Фигурини Статуи за Дома Декор Статуа за Него Сопруг Селски Модерна Farmhouse Decors Knick Knacks Дома Decors за Полици

Преку Мвр Црно Железо Скулптура Фигурини Статуи за Дома Декор Статуа за Него Сопруг Селски Модерна Farmhouse Decors Knick Knacks

DEN 647.76

Количина на стоки
Това е достапна

ЕМОЦИИ : На knick knacks дома декор сакам да изразам "Одиме напред во дождовите и снеговите, Никогаш не се откажуваме е само тајната на Чудо",Железо патот велосипеди мажите бројки sculptured Статуа и привлечен желби картичка, Спакуван во опремени кутија подготвени за подарок-давање.УБАВ ФЕСТИВАЛ ПОДАРОК : Доаѓа во прекрасен подарок кутија, изработени од железо велосипед figurine од занатски е резба, Совршен декор за тинејџерски момчиња, годишнина подароци за него дечко, годишнина подароци за маж од жена.ДЕКОРАТИВНА НАМЕНА : Мали железо статуата како полица украси, Подготвени да се прикаже на постоечкиот полиците, агол полица, тесен публикации, камин mantel полици; Како tabletop оркестарот, прикажување на троседот & конзола маса, внесете табела, на крајот на маса, наставник биро.СТИЛ : Индустриски декорации може да го контролира модерна, farmhouse или рустикален стил, Меки се чувствува дното нема да нула мебел, Идеален велосипед оркестарот за тркач sportsman велосипедист на велосипед ентузијаст.СОДРЖИНАТА И ВЕТУВАЊЕТО : ќе добиете lifelike скулптура статуа фигурини (големина : 18x3x13cm) со ознака,мултифункционални картичка,виткање страница и подарок кутија.Производителот гаранција 1 година од датумот на купување.Боја : Железо Бројки Патот Велосипед Човек.

Основните својства

Додатоци на производот