.

.

Brentwood Класичен Млеко Создателот, 15 мл, Тиркизна,СМ-1200B

Brentwood Класичен Млеко Создателот, 15 мл, Тиркизна,СМ-1200B

DEN 719.76

Количина на стоки
Това е достапна

Доживеете дена на diners и да возат во живо со нашиот класично дизајниран млеко Создателот.Користете го нашиот млеко Создателот исто така и да се меша malts, пијалаци, протеински пијалоци, коктели и повеќе.Уживајте во deliciously Дебели млечни напивки во помалку од 2 минути.Изберете помеѓу ниско и високо брзини за да се слаби, дебели смеси.Вретено е направен од храна безбедно, Многу Издржливи, од не ' рѓосувачки челик.

Основните својства

Додатоци на производот