.

.

МИС Z Електрични Стојат Миксер Тилт-Шеф на Кујна Храна Мешање Машина Spout Нерѓосувачки Челик Сад Ниски Бучни Тестото Кука Јајце Whisk Beater За Торта и Пица Леб

МИС Z Електрични Стојат Миксер Тилт-Шеф на Кујна Храна Мешање Машина Spout Нерѓосувачки Челик Сад Ниски Бучни Тестото Кука Јајце

DEN 10444.56

Количина на стоки
Това е достапна

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. ✔Сирови јајца се лесно шлаг во богата бисквит тесто, и турбо функција, исто така, обезбедува дополнителна енергија кога е потребно, со моќен 250 W моторни и 5 различни брзина на прилагодување, што сите мешавини светло да работи. ✔Направени на висока јачина на челик, супер-елегантен и трајни, отпорни, од најсветлите тропски да најтешките тестото се меша, беспрекорно помеша, ергономски лесни се справува направи миксер лесно да се справи и да работат, одбегнете замор На контрола на брзината, лесно може да се прилагоди од страна на палецот, како и употребата време е долг се должи на сеопфатна дисипација на топлина дизајн. ✔Мулти-функција на домаќинство готвач машина со јајце кафез, кука и stirrer, погодно за домашна изработка на сите видови на храна. ✔Висока моќност 550 W, бакар главниот мотор, силни и издржливи. ✔На елегантен дизајн го прави кујната оркестарот повеќе едноставен и модерен.Име : Миксер Kitchen Rated напон : 110-240 VRated моќ : 550 WWeight : 5kg Type : Рачни electric If имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Добредојдовте повторно!Ова млеко пена создателот е совршен дар не само за себе, но исто така и за вашите пријатели и семејството и да било кафе љубовник.

Основните својства

Додатоци на производот