.

.

МИС Z Електрични Стојат Миксер Кујна Храна Мешање Машина Нерѓосувачки Челик Сад Ниски Бучни 5 за Контрола на Брзината, Јајце Whisk Beater За Торта и Пица Леб

МИС Z Електрични Стојат Миксер Кујна Храна Мешање Машина Нерѓосувачки Челик Сад Ниски Бучни 5 за Контрола на Брзината, Јајце Whisk

DEN 6903.12

Количина на стоки
Това е достапна

✔Сирови јајца се лесно шлаг во богата бисквит тесто, и турбо функција, исто така, обезбедува дополнителна енергија кога е потребно, со моќен 250 W моторни и 5 различни брзина на прилагодување, што сите мешавини светло да работи. ✔Направени на висока јачина на челик, супер-елегантен и трајни, отпорни, од најсветлите тропски да најтешките тестото се меша, беспрекорно помеша, ергономски лесни се справува направи миксер лесно да се справи и да работат, одбегнете замор На контрола на брзината, лесно може да се прилагоди од страна на палецот, како и употребата време е долг се должи на сеопфатна дисипација на топлина дизајн. ✔Висока моќност 300 W, бакар главниот мотор, силни и издржливи. ✔На тунел-тип моќниот систем за ладење зголемува топлина дисипација на машината и да ја проширува својата служба живот. ✔Посебна база, 4.3 L ' рѓосувачки челик мешање тенџере за да ги задоволи потребите на семејството.Име : Миксер Kitchen Rated напон : 110-240 VRated моќ : 300 WWeight : 3.4 kg Type : Рачни electric If имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку е-маил.Добредојдовте повторно!Ова млеко пена создателот е совршен дар не само за себе, но исто така и за вашите пријатели и семејството и да било кафе љубовник.

Основните својства

Додатоци на производот