.

.

Meshin 3D Зголемувачот Стигнале Засилувач Мобилен Телефон Screen HD Зголемувачот Универзален Мобилен Телефон Екран Зголемувачот,Зголемување Видео Филм

Meshin 3D Зголемувачот Стигнале Засилувач Мобилен Телефон Screen HD Зголемувачот Универзален Мобилен Телефон Екран Зголемувачот,Зголемување

DEN 250.32

Количина на стоки
Това е достапна

Усвојување на HD оптички зум технологија, без батерија е потребно.Компактна големина и лесен, лесно да се носат Особено погоден за гледање 3 D филмови и 3 D ефект е посилен.Ослободат вашите очи од непријатно и уморни чувства кога во долго време гледање.Одлична за постарите да читаат весник во гледајте вести на Интернет, како лупа.Компактна големина и лесен, лесно да се носат.Опис на производот : Компактна големина и лесен, лесно да се носат Особено погоден за гледање 3 D филмови и 3 D ефект е посилен.Усвојување на HD оптички зум технологија, без батерија е потребно.Одлична за постарите да читаат весник во гледајте вести на Интернет, како лупа.Ослободат вашите очи од непријатно и уморни чувства кога во долго време гледање.Карактеристики : 1.Усвојување на HD оптички зум технологија, без батерија е потребно.2.Компактна големина и лесен, лесно да се носат Особено погоден за гледање 3 D филмови и 3 D ефект е посилен.3.Ослободат вашите очи од непријатно и уморни чувства кога во долго време гледање.4.Одлична за постарите да читаат весник во гледајте вести на Интернет, како лупа.5.Компактна големина и лесен, лесно да се носат.Карактеристики : Материјал : Пластични+ABSProduct Големина : Рамка : 18.5x12.2cm Lens : 16.5x10cm Included : 1 x Зголемувачот.

Основните својства

Додатоци на производот