.

.

AboveTEK Лаптоп Стојат, Прилагодлив Лаптоп Стој, Алуминиум Компјутер се Залагаме за Лаптоп до 17.3 Инчи, Пренослив Лаптоп Носителот Компатибилен со MacBook Pro, HP, Ергономски ?

AboveTEK Лаптоп Стојат, Прилагодлив Лаптоп Стој, Алуминиум Компјутер се Залагаме за Лаптоп до 17.3 Инчи, Пренослив Лаптоп Носителот

DEN 647.76

Количина на стоки
Това е достапна

Максимална Компатибилност : Премиум лаптоп стојат accommodates широк спектар на лаптопи компатибилен со Површина Про / Mac Book Pro / HP/ Google Pixel Book, Dell XPS од 10 до 17.3".Smart Заштита : Високо квалитетен алуминиум лаптоп столб опремени со вентилација дупки кои прахосвам топлина за да се задржи вашиот уред од прегревање, плус анти-пропадна на силиконски влошки и заштитни куки кои работат во тандем за да се обезбеди вашиот лаптоп во место.Премиум Квалитет : На елегантни алуминиум изгради е многу издржливи, способни за поддршка на лаптоп или таблет стабилна до 22lbs (10kg) без тетеравење или лулка и назад as you type.Ергономски Дизајн : Z-тип двојна-рака лаптоп носител е лесно да се укине на различни височини и позиции со цел да работат на здравата положба на телото и намалување на вратот и грбот, спречување на замор на очите, и да се подобри циркулацијата на крвта.Количка за силен и здрав да се одржи лаптопи, таблети, проектори, музика, книги, списанија, итн.Лаптоп стојат одговара на широк спектар на лап-топ компјутери, вклучувајќи 12 инчен Mac Book, 11-13 инчен Mac Book Air, од 13 до 15 инчен Mac Book Pro, Apple Mac Book 2018, 12 инчен Microsoft Surface Pro 4, 14 инчен Surface Pro 4, 12.3 инчен Surface Про 6, 12 инчен Surface Про 3, Google Pixelbook, Dell XPS, HP, ASUS, Lenovo и повеќе лаптоп преносни компјутери.

Основните својства

Додатоци на производот