.

.

ЏИН Универзална 360 степени на Вредноста Виткање Алуминиум Легура Лаптоп Стојат(Црна) за Лаптоп Додатоци (Боја : Бела)

ЏИН Универзална 360 степени на Вредноста Виткање Алуминиум Легура Лаптоп Стојат(Црна) за Лаптоп Додатоци (Боја : Бела)

DEN 1740.00

Количина на стоки
Това е достапна

Висок квалитет на лаптоп додатоци ви донесе поинакво искуство.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот.Произведени од страна на професионални производителот за совршено да се совпаѓаат со вашето опрема.Безбедна и брза испорака,добредојдени се да го нарачате!.Универзална 360 Степени На Вредноста Виткање Алуминиум Легура Лаптоп Стојат(Црна). 100% висок квалитет!Тип : Lapdesks Length : 50cm Width : 26cm Type : Количка за лаптоп стојат holder Color : Црна/ White Size : Одговара за 11 - 17 инчен laptop Material : Алуминиум alloy Function : Свитлива и прилагодливи angle Size : одговара за 11 - 17 инчен лаптоп и tablet Material : Алуминиум Alloy Function : 360 степени на вредноста виткање лаптоп заградата.

Основните својства

Додатоци на производот