.

.

Gaxi Носителот Стојат Алуминиум Легура Десктоп Moblie Телефон Поддршка Преносни Таблета Носителот Биро Мобилен Телефон Носителот Стојат

Gaxi Носителот Стојат Алуминиум Легура Десктоп Moblie Телефон Поддршка Преносни Таблета Носителот Биро Мобилен Телефон Носителот

DEN 421.92

Количина на стоки
Това е достапна

1. Прилагодливи Дизајн : Десктоп прилагодливи стојат Компатибилен со мобилен телефон и таблет.Може да се прилагоди toheight како ви се допаѓа. 2. Бесплатни Вашите Раце : Направи лифт повеќе пријатни. 3. Лесно е да се Користи : можете да го користите да се игра играта, да се види видео и да го прочитате итн. 1. Прилагодливи Дизајн : Десктоп прилагодливи стојат Компатибилен со мобилен телефон и таблет.Може да се прилагоди toheight како ви се допаѓа. 2. Бесплатни Вашите Раце : Направи лифт повеќе пријатни. 3. Лесно е да се Користи : можете да го користите да се игра играта, да се види видео и да го прочитате итн.Опис : тенок компактен стојат воздигнува вашиот телефон за да совршен око ниво и ве спречува да hunching над вашиот екран, кој се развие добри работни поза која им помага да се намали рамото и вратот болка.Карактеристики : Материјал : алуминиум легура Боја : silver Package се Вклучени : 1 x Phone Holder Notes : 1. Ве молиме овозможи 0-1 носители на инчен грешка поради прирачник за мерење.Благодарение Компатибилен со вашето разбирање. 2. minitorings не се калибрира истата точка боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква од реалниот објект.

Основните својства

Додатоци на производот