.

.

Нерѓосувачки челик сунѓерот почиста сет со рачка 30 парчиња поставени Големи не ' рѓосувачки челик scrubber Метал чистењето подлога Кујна cleaning tool (Боја : 20 Пакети)

Нерѓосувачки челик сунѓерот почиста сет со рачка 30 парчиња поставени Големи не ' рѓосувачки челик scrubber Метал чистењето подлога

DEN 362.40

Количина на стоки
Това е достапна

На сунѓер е многу погодна за отстранување на лонци, тави, bakeware и други маснотии и нечистотии е идеално одговара да се справи со тешки-должност чистењето јадења.Лесно да се чисти.Мека и еластична.Добар помошник уникатен кујна.Ако сакате да чистење на рерната или литургија, можете да се навлажни перење нерѓосувачки челик топки, а потоа додадете малку детергент, повтори процес на чистење на место rusty.Со рачка може да биде вметната во чиста топката, осигурете се дека вашите раце не боли.Едноставноста на користење : Идеален за употреба на печки, скари, лонци, тави, отворено мебел, алатки. Силна способност да се отстрани нечистотијата, железо може да се избриша, горат и нечистотија.3 * 2 инчи = 2.Ќе добиете : чистење значи 18 состои од голем сет на нерѓосувачки челични топки и две рачки.Карактеристики : 1.3 inches Product листата : 30 нерѓосувачки челик топки за чистење на кујнски прибор за чистење топки и две подлошки за чистење рачки., широко се користи во секојдневна употреба.

Основните својства

1, Color:
Silver
2, material:
stainless steel wire
3, dimensions:
6 * 2.3 * 2 inches = 2.3 inches
Product list:
30 stainless steel balls for cleaning kitchen utensils cleaning balls and two washers cleaning handles. :

Додатоци на производот