.

.

Urbanest Acorn Светилка Finial, 1 7/8 инчи Висок, Мат Црна

Urbanest Acorn Светилка Finial, 1 7/8 инчи Висок, Мат Црна

DEN 267.60

Количина на стоки
Това е достапна

Urbanest Acorn алуминиум светилка finial.Оваа finial мерки 1 7/8" високо и 1" во дијаметар.Темата големина е 1/4", со 28 конци по инч.Достапни во 3 бои : Брусен Никел, Мат Црно, и Антички Месинг.Листа цена е за еден finial.

Основните својства

Додатоци на производот