.

.

CITALL Пар Светла Светилка Леќа Јасно Покрие Капа Одговара за ФОЛКСВАГЕН Jetta Бора MK4 1999-2005 1J5941017AH 1J5941018AH

CITALL Пар Светла Светилка Леќа Јасно Покрие Капа Одговара за ФОЛКСВАГЕН Jetta Бора MK4 1999-2005 1J5941017AH 1J5941018AH

DEN 1151.04

Количина на стоки
Това е достапна

Направени од високо квалитетна ABS пластика & PC, трајни производи за употреба.Одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Бора MK4 1999-2005. MPN : 92405 C1000, HY1184113. Висок квалитет јасно леќа и издржливи.Директно замени жолта, избледени или изгребан оригинални светлата леќа.Состојба : 100% нови Боја : Јасно Материјал : ABS пластика & PC Големина : прибл. 38x19 cm(14.96x7.48 инчи) (Lx W) MPN : Лево : 1 J5941017 AH, 1 J5941017 BHRight : 1 J5941018 AH, 1 J5941018 BH Поставеност на Возило : Напред, Лево, Десно Објект се вклучени : 2 x Светлата Леќи (Лево и Право) Компатибилен Со : одговара за "ФОЛКСВАГЕН" Jetta Бора MK4 1999-2005 (За MK4 Модели САМО. Ова Е Резервни Замена на Објектот, Но Не и Вистински Забелешка : 1) Сите димензии се мери со рака, може да бидат мали отстапувања.2) Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Функција : 1. Според фабричките спецификации.2. Висок квалитет јасно леќа и издржливи.3. Дајте му на вашиот автомобил е чиста и нов изглед.4. Директно замени жолта, избледени или изгребан оригинални светлата леќа.

Основните својства

Додатоци на производот