.

.

Автомобил 3D Touch Оптичка Илузија Ноќ Светлина Одлична Визуелна Три-Димензионален Ефект 7 Бои Менување на Маса Биро Деко Светилка Спалната соба на Децата Соба Декора?

Автомобил 3D Touch Оптичка Илузија Ноќ Светлина Одлична Визуелна Три-Димензионален Ефект 7 Бои Менување на Маса Биро Деко Светилка

DEN 2159.76

Количина на стоки
Това е достапна

7 Боја : црвена,зелена,сина,жолта,цијан,розова и бела,изберете и уживајте во шарени живот.Единствена Боја на Владата ПРЕДВОДЕНА животен век : 10000hours6. Тоа може да се стави во спалната соба, детската соба, дневна соба, бар, продавница, кафуле, ресторан и слично како декоративни светлина.Производ Детали : Состојба : Бренд New Manufacturers : Направен Во China Product Вклучува : 1 x 3 D илузија светлина со USB1 x USB Cable Please имајте на ум дека светилка не може да се стави 3-АА батерии.

Основните својства

Додатоци на производот