.

.

CHNOOI Барок Шема Декорација Табела Тркачи Дома Декорација за Семејство Вечера на Отворено во Затворено Партии Собир (Боја : А, Големина : 33x304cm)

CHNOOI Барок Шема Декорација Табела Тркачи Дома Декорација за Семејство Вечера на Отворено во Затворено Партии Собир (Боја : А, Големина

DEN 5075.04

Количина на стоки
Това е достапна

Функција : прашина-доказ,Повеќе рамни и повеќе текстура.Единствена површината и крои боја направи tablecloth повеќе уникатен.лен, без памук, еден слој доработка, поголема густина перат.Тоа е лесно да се чисти и помага да се заштити вашата трпезариска маса.Тие се многу погодни за buffets, партии, летни вечери, свадби итн.Функција : прашина-доказ,Повеќе рамни и повеќе текстура.Единствена површината и крои боја направи tablecloth повеќе уникатен.лен, без памук, еден слој доработка, поголема густина перат.Тоа е лесно да се чисти и помага да се заштити вашата трпезариска маса.Тие се многу погодни за buffets, партии, летни вечери, свадби итн.Спецификација : Материјал : Полиестер / Памук-За Size13*70inch=33*178cm13*90inch=33*229cm14*72inch=36*183cm16*72inch=41*183cm18*72inch=46*183cm Package Вклучува : 1 x Табела Runner NOTE:1)Само над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.2) се Должи на светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.3) Големина можеби 1-2 см грешка поради рака мерка.Ве потсетам : По добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производот внимателно.Ако примен објект е неисправен или има било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се потрудиме да ги задоволат вашите потреби!Ве молиме овозможи 1-3мм мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Основните својства

Material:
Polyester / Cotton
-About the Size :
13*70inch=33*178cm :
13*90inch=33*229cm :
14*72inch=36*183cm :
16*72inch=41*183cm :
18*72inch=46*183cm :
Package Includes:
1 x Table Runner :
NOTE: :
1)Only the above package content, other products are not included. :
2) Due to the light and screen difference, the item's color may be slightly different from the pictures. :
3) Size maybe 1-2 cm error due to hand measure. :
Remind:
After receiving the packaging, please check the packaging and the product carefully. If the received item is defective or has any questions, please contact us via email to resolve the problem. We will reply as soon as possible and do our best to meet your needs! :
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :

Додатоци на производот