.

.

Burlap Лен Табела Тркач - 108 Инчи Долго, Теал Сива Апстрактната Уметност Сликарство Кујна, Трпезариска Маса Тркач Салон, Шалови, Тиркизна Ленти Шема Farmhouse Оркестарот за

Burlap Лен Табела Тркач - 108 Инчи Долго, Теал Сива Апстрактната Уметност Сликарство Кујна, Трпезариска Маса Тркач Салон, Шалови,

DEN 383.76

Количина на стоки
Това е достапна

Уживајте во вашата шопинг патување. [Лесно Чистење Грижа] - Burlap Лен кафе на маса тркач може да се чисти со вода.Сцена Користете ја : Донесе повеќе светли и убави декоративни табела тркачи да домови и ресторани, во дневна јадење табели; ТВ стојат душеци за да спречите прашината и со дамките ставен на ТВ кабинети; мала романтична кревет тркачи и ноќни маса душеци кога празници доаѓаат; во бифе табела мат за farmhouse фарма фестивал, Салон, Шамии за убавина девојки соба. Прво на сите, кога ќе се избере должина на нашата фарма табела тркач, ве молиме не заборавајте да се измери маса што треба да ги красат прво. Поради влијанието на разните фактори, како што се на екранот и опкружувањето, може да има некои отстапувања помеѓу реалниот објект и слика, но, контактирајте со нас веднаш штом е можно, ние ќе ви обезбедиме со решение во рок од 24 часа.Одмор Партија Табела Runner For Партија Банкети Свадба Прием Табела Docoration Material : Висока прецизност и технологија на печатење burlap табела runner Size Одговара : - 13" x 70" / 33 x 178 см - 13" x 90" / 33 x 229 см - 14" x 72" / 36 x 183 cm - 16" x 72" / 41 x 183 cm - 18" x 72" / 46 x 183 cm - 13" x 108" / 33 x 274 cm - 13" x 120" / 33 x 304 cm Holiday Употреба : Денот На Благодарноста, Божиќ, Велигден, Св.[Одговара Табела Оркестарот] - 13 Инчи, Широк / 108 Инчи Долг (33x274cm) Табела Тркач може совршено да се вклопи во било правоаголна маса кои можат да се сместат 4-6 седишта,и може да ви донесе добра јадење атмосфера. [Одличен Подарок Идеја] - Како неопходност за семејството на селски партија декорација на маса тркачи се обично празник подароци, избран од страна на многу луѓе.Совршен за темата партија декорација, фестивал и специјален настан на прославата за секојдневна употреба во кујната угостителство.

Основните својства

Додатоци на производот