.

.

JOOLA Затворен 15mm Пинг-Понг Маса со Брз Менгеме Пинг-Понг Нето-Set - Единствен Играч Playback Mode - Регулатива Големина на Пинг-Понг Маса - Компактен Складирање Пинг-Понг Маса

JOOLA Затворен 15mm Пинг-Понг Маса со Брз Менгеме Пинг-Понг Нето-Set - Единствен Играч Playback Mode - Регулатива Големина на Пинг-Понг

DEN 1480.80

Количина на стоки
Това е достапна

JOOLA - ОЛИМПИСКИ ТЕНИС на МАСА ДОВЕРЛИВ БРЕНД ЗА 60+ ГОДИНИ : Започна во 1950-тите, JOOLA е горд спонзор на најголемите турнири во светот, Вклучувајќи ги олимписките Игри, Светските Првенства, и US Open.Опрема наменета за сите нивоа.ПАТРИОТСКИ ПИНГ-ПОНГ ГОРДОСТ : Покажете ја вашата љубов за ѕвезди и ленти додека си играат на JOOLA Слобода Американа Пинг-Понг Маса.Совршен за 4ти јули прослави, BBQs, базен партии, или само обични gameroom забава!.ТУРНИР ГОЛЕМИНА на ПИНГ-ПОНГ МАСА : 9x5 нога регулатива турнир големина затворен пинг понг маса и пинг понг нето поставите совршен за вашата дневна соба, gameroom или гаража.Пинг-понг маса одличен за домашна употреба да се игра со вашите пријатели и семејството. 15 MM ТЕНИС на МАСА ВРВОТ ИГРАЊЕ на ПОВРШИНАТА : Трајни 5/8 инчи (15mm) дебела пинг-понг маса врвот за сигурен топката отскокнување.За подобрени перформанси, тоа е препорачувам да се користи JOOLA пинг-понг paddles и пинг-понг топки (не се вклучени).ЗАДОВОЛСТВО : JOOLA слуша и учи од вашите повратни информации за да се создаде врвот на линијата на квалитетот на пинг-понг опрема за деца & возрасните.Ако не сте задоволни или имате производ предлози нашата служба за корисници тимот е на располагање да ви помогне.

Основните својства

Додатоци на производот