.

.

FANMATS NCAA Florida State Seminoles Умре Дадат Лиценца Platedie Фрлија Табличка, Хром, 6X12

FANMATS NCAA Florida State Seminoles Умре Дадат Лиценца Platedie Фрлија Табличка, Хром, 6X12

DEN 719.76

Количина на стоки
Това е достапна

Изработени од нерѓосувачки челик со издржливи завршница дека се противи на елементи.Живописни бои, кои минатата година.Лесно да се инсталира. 4 пред-drilled дупки се обезбеди безбедно и сигурно одговара, плус не rattling звуци додека возите.Се применуваат стандардни возило восок да се задржи табличка изгледате одлично за годините што доаѓаат.Подобрување на надворешноста на возилото и да го покаже на сите кои го вашиот омилен тим е со нерѓосувачки челик табличка со спортски лиценцирање решенија.Овие инкрустирани регистарски таблички изгледаат одлично на вашето возило и се трајни преку сите временски услови.Четири вежба дупки се обезбеди безбедно и сигурно одговара.

Основните својства

Додатоци на производот