.

.

I00000 25Guest Розово Злато Пластични Плочи со Расположливиот Сребрениот & Чаши, за Еднократна употреба Dinnerware Сет Вклучува 25 Вечера Плочи 10.25, 25 Салата Плочи 7.5, 25 Tumblers, 25 Пр

I00000 25Guest Розово Злато Пластични Плочи со Расположливиот Сребрениот & Чаши, за Еднократна употреба Dinnerware Сет Вклучува 25

DEN 699.12

Количина на стоки
Това е достапна

ОДЛИЧЕН КВАЛИТЕТ : Роза златни плочи со пластични сребрениот и чаши изработени од 100% храна одделение пластика, BPA free и не содржат токсични или штетни супстанции.Сакаат да уживаат во ЗДРАВ & ЗЕЛЕНА ЖИВОТОТ со нашите производи!.Еднократно, цврсти и здрави за секојдневна употреба.

Основните својства

Додатоци на производот