.

.

uxcell Тапацир Нокти, Tacks 14mm Главата Кол Антички Круг Палецот Притисни Pin Бакар Ѕвонење за Мебел Троседот Headboards,100 Компјутери

uxcell Тапацир Нокти, Tacks 14mm Главата Кол Антички Круг Палецот Притисни Pin Бакар Ѕвонење за Мебел Троседот Headboards,100 Компјутери

DEN 239.76

Количина на стоки
Това е достапна

[Карактеристики] : Вкупна Висина : 20mm / 0.79 инчен; Глава Дијаметар : 14mm / 0.55 инч. [Апликации] : Ноќни backboard декорација,Софа, маса и столче декорација, Позадина ѕид декорација,Занает арматура и декорација,Арматура и декорација на музички инструменти како што тапани. [Монтажа]:Употреба пластични чекан и игла-носот клешти да помогне во одредување. [Забелешка]:За заштита на вашите раце, препорачливо е да не држете го помине директно со вашите раце.Не користите чекани, кои се премногу големи и тешки.Ќе е подобро да се користи игла носот клешти и гумен чекан. [Погодно] : различни бои и различни големина на текстил помине tacks за вас да се избере.Тоа е лесно да се најде она што ви треба и објектот кој е лесен за користење.

Основните својства

Додатоци на производот