.

.

Тастатура Покритие за Logitech K350 MK570 MK550 Тастатура Кожата за Logitech K350 MK550 MK570 Безжична Бран Тастатура Заштитна Маска на Кожата, Logitech K350 MK550 MK570 Додатоци, Црна

Тастатура Покритие за Logitech K350 MK570 MK550 Тастатура Кожата за Logitech K350 MK550 MK570 Безжична Бран Тастатура Заштитна Маска

DEN 374.16

Количина на стоки
Това е достапна

ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА ЗА ТАСТАТУРА : Висока прецизност и еден чекор shaping, секое копче & симбол индивидуално се моделирани и специјално печатени на силиконски за долготраен професионален изглед, совршено се вклопуваат за секое копче со сите околу заштита.Пакет Содржина : .Водоотпорен & ТРАЈНИ : Водоотпорен, dustproof, го заштитува вашиот лаптоп против spills, прашина и други загадувачи, wearproof, добра пропустливост, лесно да се мијат и повторна употреба.ULTRATHIN & ТЕНОК : Ултра тенок 0. - 1 x Тастатура Покритие за Logitech K350 MK550 MK570 Безжична Бран на Тастатурата.Answer : ___________________________ NOTE : НЕ се КОМПАТИБИЛНИ со другите модели на лаптоп.Направени со премиум мека на допир силиконски материјал, мека и еластична, здрави и безбедни за употреба.13 mm дебелина за да се минимизира пишување пречки, мазна и еластична силиконски материјал ви дава пријатно пишување искуство.КОМПАТИБИЛНОСТ : тастатура покрие совршено се вклопуваат за Logitech MK550 K350 MK570 Безжична Бран Тастатура Заштитна Маска на Кожата, НИ Изгледот.Водоотпорен, dustproof, го заштитува вашиот лаптоп против spills, прашина и други загадувачи.13 mm дебелина за да се минимизира пишување пречки, мазна и еластична силиконски материјал ви дава пријатно пишување искуство.Компатибилен Уред : .Карактеристики : .На ВИСОКО-ОДДЕЛЕНИЕ Силиконски МАТЕРИЈАЛ : Направен со премиум мека на допир силиконски материјал, мека и еластична, здрава и еколошки. -Logitech K350 MK550 MK570 Безжична Бран Тастатура, НИ на Изгледот.Перат и еднократно, може да се мијат во soafy вода и се користи за многу пати.Висока прецизност и еден чекор shaping, секое копче & симбол индивидуално се моделирани и специјално печатени на силиконски за долготраен професионален изглед, совршено се вклопуваат за секое од копчињата со сите околу заштита.

Основните својства

Додатоци на производот