.

.

Teether Шупливи Бебе Мека Цевка Девојки Младата Teething Силикони Момчиња Новороденче Цевка Бебе Нега

Teether Шупливи Бебе Мека Цевка Девојки Младата Teething Силикони Момчиња Новороденче Цевка Бебе Нега

DEN 311.76

Количина на стоки
Това е достапна

Висок Квалитет, Мека, Еластичен, Модерен, Одговара На Момчиња И Девојчиња.Одговараат За 0-1 Носители Години.Модели : Цврсти. 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.Количина : 1 КОМПЈУТЕР Цевка Teether+1 PC Четка. 1 КОМПЈУТЕР Цевка Teether+1 PC Brush Quantity : 1 КОМПЈУТЕР Цевка Teether+1 PC Brush Bib Големина : 17.5 X1cm/ 6.7"X0.4"Материјал : Silicone High квалитет, мека, еластичен, модерен, одговара на момчиња и девојчиња.Одговараат за 0-1 носители години.100% сосема нов и висок квалитет.Модели : Цврсти.

Основните својства

Додатоци на производот