.

.

Beauticom 20g/20ml Акрилик САД Круг Јасно Тегли со Капаци за Усна Balms, Креми, Make Up, Козметички производи, Примероци, Миро (12 Парчиња Тегли + Злато Капаци)

Beauticom 20g/20ml Акрилик САД Круг Јасно Тегли со Капаци за Усна Balms, Креми, Make Up, Козметички производи, Примероци, Миро (12

DEN 191.76

Количина на стоки
Това е достапна

Боја : Металик Злато.Количина : 12 Парчиња (12 Парчиња Дното Јасно База Тегли + 12 Парчиња Врвот Металик Златно Капаци Заедно).Димензии : Надворешно - 1.7 Инчи x 1.0 Инчи / Внатрешно - 1.6 Инчи.Висок Квалитет Акрилик Отпорни на Кршење и Warping, BPA Free.Користите за да ги зачувувате широк спектар на објекти од храна за да се козметика за уметност резерви и хардвер.Можностите се бескрајни!.Висок Квалитет 20 G/20 ML Круг Сад Тегли Обновливи Акрилик Тегли за Чување на Креми, Лосиони, Make Up, Козметика, Lip Balm, Усна Сјај, Струже, Salves, Ноктите Додатоци, Шарм, Монистра, Мали Накит и Повеќе Може да Се Користи За Мешање или Земање на мостри Убавина или Здравјето на Производи Одлична за Професионални или Лични Употреба Лесен и Компактен за Лесно Патување Употреба.

Основните својства

Додатоци на производот