.

.

STENES LG П Перо Случај - Стилски - 3D рачно изработени Кристал Пеперутка Сирена Магнетни Паричникот Кредитна Картичка Слотови Пати Стојат Кожа Покритие за LG П Перо/П Пер

STENES LG П Перо Случај - Стилски - 3D рачно изработени Кристал Пеперутка Сирена Магнетни Паричникот Кредитна Картичка Слотови Пати

DEN 1202.40

Количина на стоки
Това е достапна

Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени компатибилен вашиот LG П Перо / LG П Перо Плус / LG П Перо+ / LG П Stylo Алфа / LG П Stylo ? / LG Stylo 4.Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат. Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се постигне највисок квалитет и детали.Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Постави си за разлика од толпата со STENES случај тоа се одразува на вашиот вкус и страсти.Сите кристали и додатоци се цврсто прикачени со нашите специјални направени лепак кој ќе НЕ е лесно да падне.Сите STENES случаи се 100% рачно изработени и во секој случај е направен со највисок квалитет кристали & материјали.Некои верзија со други слични производи слики да се одрази на дизајн на производи, но ние ќе се обидеме потрудиме да ги споделите предмети се чувствува Посебно & Искра & Убаво.Секој скапоцени кристали е во прилог на случај внимателно од страна на нашите професионални уметници со моден вкус во умот.Смисла-ТЕ Луксузни STENES Случај Компанијата.Направен да одговара на вашиот уред совршено додека сеуште дава пристап до копчиња и пристаништа.Модерни дизајни се совршен додаток на вашиот телефон и гардероба!.Смисла-ТЕ, Луксузни STENES Случај Компанијата : STENES е регистрирана трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.

Основните својства

Додатоци на производот