.

.

STENES iPhone X Случај - Стилски - 3D рачно изработени Bling Кристал скапоцен камен Октопод Круна Флорални Паричникот Кредитна Картичка Слотови Пати Медиумите Стојат Кожа Сл?

STENES iPhone X Случај - Стилски - 3D рачно изработени Bling Кристал скапоцен камен Октопод Круна Флорални Паричникот Кредитна Картичка

DEN 359.76

Количина на стоки
Това е достапна

Специјално дизајниран слики може да биде прикажана на друг телефон верзија.Смисла-ТЕ, Луксузни STENES Случај Компанијата : STENES е регистрирана трговска марка заштитена од НАС трговска Марка Закон.Направен да одговара на вашиот уред совршено додека сеуште дава пристап до копчиња и пристаништа.Висок квалитет на кристали се рефлектираат светлина и се даде луксузен, гламурозен се чувствуваат. во Овој случај се користи повеќе од сто кристали & decors за да се постигне највисок квалитет и детали.Но, истиот дизајн ќе биде рачно изработени компатибилен со вашиот i Phone X.

Основните својства

Додатоци на производот