.

.

Jopwkuin Тело Боја, Лесно да се Користи Шминка на Лицето Боја Течност Боја на Кожата Пријателски за Фаза Шминка Празник Партии за DIY Шминка Моделирање(Црна)

Jopwkuin Тело Боја, Лесно да се Користи Шминка на Лицето Боја Течност Боја на Кожата Пријателски за Фаза Шминка Празник Партии за

DEN 1087.20

Количина на стоки
Това е достапна

КОЖАТА ПРИЈАТЕЛСКИ : телото бојата е направен од висок квалитет на пигмент, безбедно состојки, и да можат директно да стапите во контакт со кожата без да се наштети на кожата.ДОБРИ ПЕРФОРМАНСИ : лицето тело боја суши брзо, нема да лупам и да падне по површината на кожата слој суши, и нема боја разлика пред и по употреба.ПРИМЕНЛИВИ СЦЕНИ : Тело боја е погодна за привремени тетоважи, телото сликарство, DIY, шминка моделирање, фаза шминка, празник страни, итн.ЛЕСНО ДА се ПРИМЕНИ : Течни боја, еднаква боја, лесен за употреба, може да се нанесува со четка или airbrush, ви донесе олеснување.ЛЕСНО ОТСТРАНУВАЊЕ : Мат тело боја е лесно да се чисти, и airbrush телото бојата може да се чистат само со триење со етанол памук или сапуница вода.

Основните својства

Додатоци на производот