.

.

(Kracie Домашни Производи) Наивни се Релаксираат Телото Сапун Theanine Помеша Џамбо 530ml (3 зделка во собата)

(Kracie Домашни Производи) Наивни се Релаксираат Телото Сапун Theanine Помеша Џамбо 530ml (3 зделка во собата)

DEN 547.20

Количина на стоки
Това е достапна

Ќе добиете (3) пакети на KRACIE Naïve Тело Сапун се Релаксираат Пумпа 530 ml. 100% растенијата добиени чистење агент.Крем пена нежно се мие кожата и се грижи за целата family.Net Wt.530ml.Производ на Јапонија.KRACIE Naïve Тело Сапун се Релаксираат Пумпа.

Основните својства

Додатоци на производот