.

.

PiccoCasa 2 Пакети Тело Перница Маска, 110 GSM Бранеа Микрофибер, Телото Перница Pillowcase, Телото навлаки со Патент Затворање за Долго Перници Тело(20x54) Бургундија

PiccoCasa 2 Пакети Тело Перница Маска, 110 GSM Бранеа Микрофибер, Телото Перница Pillowcase, Телото навлаки со Патент Затворање за

DEN 647.76

Количина на стоки
Това е достапна

★Лесно да се Грижи : Машина за миење топло во не-хлор како што е потребно и собори сува ниска. ★Најдобар Подарок Избор : Спие со мекост, добро расположение, веднаш започнува со висок квалитет pillowcase.Комбинацијата на софистициран дизајн и издржливост и мекост ви овозможува да удобно спиење секоја ноќ за годините што доаѓаат!Овие тело перница опфаќа се погодни за било која сезона, бидете кул и во текот на летото, топло во зима, а цената е неверојатна.)За нега на настава : -рачно или во машина за миење со ладна вода-нежно циклус-собори сува на ниска температура.Пакетот Вклучува 2 Пакети Тело Перница Pillowcases! ★Подобро Микрофибер Материјал : Нашите луксузни 1800 серија мека бранеа микрофибер материјал е вткаена со врвот занаети, ткаени од поголема густина 110gsm ткаенина која е softest тело перница маски на пазарот. -2 парчиња x Тело Pillowcases (Случаи Само, НЕ Содржи Перница.Пакет се Вклучени : -2 парчиња x Тело Pillowcases (Случаи Само, НЕ Содржи Перница.Станува помек со секое миење, сепак, нема да исчезнат во сите.Ако сте во потрага по подарок за себе или за вашето семејство или пријатели, нашата перница поклопецот е вистинскиот производ за вас.Овие дише зајакнат pillowcases направи да се чувствувате почина и освежен кога ќе се разбудите секој ден. -нежно циклус.Потрајни од памук.Лесно да се грижи за и суши брзо. -собори сува на ниска температура.Ние препорачуваме купување на две или повеќе, ќе биде најмногу срцето чувствував подарок за вас или вашите пријатели за да добиваш. ★Подобар Дизајн : Секој од нашето тело pillowcase има патент stitched внатре во џеб, можете или да ја завршат својата маска со невидлива патент или употреба изложени патент.

Основните својства

Додатоци на производот