.

.

Goodyear Shatterproof во-Канал Прозорец Deflectors за Камиони Dodge РАМ 1500 2019-2022 Crew Кабина, Дожд Чувари, Прозорец Очила за Автомобили, Пропустливи Deflector, Камион Додатоци, 4 парчиња - GY003

Goodyear Shatterproof во-Канал Прозорец Deflectors за Камиони Dodge РАМ 1500 2019-2022 Crew Кабина, Дожд Чувари, Прозорец Очила за

DEN 1600.80

Количина на стоки
Това е достапна

GOODYEAR SHATTERPROOF СТРАНА на ПРОЗОРЕЦОТ DEFLECTORS познатиот висок квалитет на ветер : чувари кои ќе ви вози со вашиот прозорец надолу во дожд, снег, мраз и други inclement услови.Ова го прави многу ценет дар за пријателите, семејството и колегите.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 2 Пред deflectors, 2 Задните deflectors, Пластичен нож, Degrease брише, инструкции за Инсталација, Брендирани Goodyear боја кутија, Заштитна превозот кутија.ОБЕЗБЕДУВА СОПСТВЕНИ ОДГОВАРА : - за Dodge Рам 1500 2019 2020 2021 2022 Crew Кабина, - за Рам 1500 2019 2020 2021 2022 Crew Кабина, - не одговара за Dodge Ram меморија Класичен. 100% ПАРИ ГАРАНЦИЈА за враќање гарантира ова ќе биде вашата најдобра залог за префинета без ризик купување.

Основните својства

Додатоци на производот