.

.

ADAMCONG Брада Змеј Прашка Превозникот, Прилагодлив Мали Животни Рептил Превозникот & Брада Змеј Поводник, Мека Гуштер Прашка за Леопард Gecko

ADAMCONG Брада Змеј Прашка Превозникот, Прилагодлив Мали Животни Рептил Превозникот & Брада Змеј Поводник, Мека Гуштер Прашка за

DEN 455.76

Количина на стоки
Това е достапна

Уникатен Дизајн : темперамент и поводник поставите нека вас и вашиот гуштери се погледне дополнителни светла и единствен при одење, да ви даде најпопуларниот подарок на гуштери.Удобно Ткаенини : рептил прашка е мека доволно за ублажување на болки во рамото ефикасно.брада змеј превозникот торба е совршен за дневна прошетка и патување.Се задоволат Различните Потреби : поводник може да се користи за различни форми на вашиот влекачи, од бебе, малолетникот да возрасни beardie,гуштер брада џинови малку beardie гуштер бебе под-возрасни beardie леопард gecko.Прилагодливи Темперамент : вие само треба да се прилагоди клип на јажето, темперамент можат да бидат построги да биде погодна за обликот на други мали домашни миленици како што гвинеја свињи, ferrets, хрчаци.Пакувањето се Вклучени : 1*брада змеј превозникот+1*брада змеј подигнат поводник (S/M/L).Гуштер брада змеј темперамент и поводник сет со 3 различни големини S, M, L во секој сет Донесе вашето домашно милениче удобно и пријатно искуство Изработени од мек материјал, во близина на вашиот beardie и ги прави среќен кога го носат нив и надвор.

Основните својства

Додатоци на производот