.

.

Тетоважа Игли и Цевки Комбо, CINRA 40PCS 25ММ 1RL Тетоважа Игли со Расположливиот Цевки Костец Користи за Тетоважа Машини Тетоважа Комплет Тетоважа Резерви (1201RL)

Тетоважа Игли и Цевки Комбо, CINRA 40PCS 25ММ 1RL Тетоважа Игли со Расположливиот Цевки Костец Користи за Тетоважа Машини Тетоважа

DEN 551.76

Количина на стоки
Това е достапна

ВИСОК КВАЛИТЕТ, Изработена од високо-квалитетен материјал, тоа е издржлив : Тетоважа Игли : 304 од не ' Рѓосувачки Челик.Тетоважа Цевки : Пластика.Тетоважа Зафат : Гел.Секоја тетоважа игла доаѓа со една одговара тетоважа зафат цевка & совет.ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА - Пакет од 20 x расположливиот тетоважа цевка со избрани тетоважа игли.големината 1 RL 3 RL 5 RL 7 RL 9 RL 3 RS 5 RS 7 RS 9 RS 5 M1 7 M1 9 M1 тетоважа цевка со избрани тетоважа игли за избере.ИНДИВИДУАЛНИ ПАКЕТ - секоја тетоважа игли зафат комбо во поединечни блистер пакување.Овој пакет е професионална.Па можете да се чувствуваат слободни да го користите тетоважа игли и цевки комбо за вашата тетоважа работа.СОВРШЕН ДИЗАЈН - рабовите на тетоважа цевки се мазни, кои можат да се заштитат рацете. 25мм, 1 инч.Лесно да се одржи, и погодни за повеќето од луѓето рацете.Не се Лизга и одговараат за ергономски дизајн ви помогне да заврши тетоважа работа лесно. 100% ГАРАНЦИЈА за квалитет - Ние се посвети за да се обезбеди 100% задоволство гаранција за нашите клиенти.Ако имате било какви прашања во врска со тетоважа цевки и игли, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви помогнат да ги реши вашите проблеми.Круг Лагер (РЛ) големина : 1 RL, 7 RL(Не мешан големина).Круг Shader (РС) големина : 5 RS, 7 RS(Не мешан големина).Еден Оџакот Магнум (M1) големина : 5 M1, 7 M1, 9 M1(Не мешан големина). 40 PCS единствен модел за вас да се избере.Тетоважа Игли и Цевки Комбо, CINRA 40 PCS 1 RL 7 RL 5 RS 7 RS 5 M1 7 M1 9 M1 Тетоважа Игли со Расположливиот Цевки Костец Користи за Тетоважа Машини за Полнење Резерви.

Основните својства

Додатоци на производот