.

.

Ротари Тетоважа Машина Tatoo Моторни Пиштол Колекции Тетоважа, Пирсинг Материјали Пенкало Tatoo Моторни Пиштол Колекции

Ротари Тетоважа Машина Tatoo Моторни Пиштол Колекции Тетоважа, Пирсинг Материјали Пенкало Tatoo Моторни Пиштол Колекции

DEN 410.16

Количина на стоки
Това е достапна

Dragonfly Ротари Тетоважа Висока-Перформанси На Моторот Е Инсталирана Во Тетоважа Машина Да Се Направи Игла Постабилна.Dragonfly Пиштол Колекции - Тетоважата Машина Е Лесен Во Тежина, Многу Моќни И Лесно За Вас Да Ги Користите.Лагер Тетоважа Машина За Тоа Е Мулти-Функционални, Што Е Одлично За Обложување, Засенчување, Како И Пополнување.Ротари Тетоважа Машина Изглед Е Убава Dragonfly Облик, Што Не Е Старомодна.Машина Тетоважа Машина Опремена Со Еднократна Силикони Се Справи Со Игла За Лесно Ракување.Спецификација : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Тетоважа Машина Тетоважа Машина Материјал : Алуминиум Игла Рачка Материјал : Силикон, од не ' Рѓосувачки Челик Игла се Справи со Користење на Фреквенција : еднократна Употреба Функција : Обвивка, Засенчување Почнувајќи Напон : 3 V Работен Напон : 5-9 V Пакет Листа : 1 x Тетоважа Машина 1 x Игла се Справи.

Основните својства

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Tattoo Machine
Tattoo Machine Material:
Alloy
Needle Handle Material:
Silicone, Stainless Steel
Needle Handle Using Frequency:
Single Use
Function:
Lining, Shading
Starting Voltage:
3V
Working Voltage:
5-9V
Package List:
1 x Tattoo Machine :
1 x Needle Handle :

Додатоци на производот